Thirrja e Donald Lu për Berishën nga oborri i PD

0
557
Po ngarkohet...

Lapsi.al, 11 Maj 2016

Dukshëm, thirrja e Donald Lu në përfundim të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike iu drejtua Sali Berishës.

Për mëse 100 vite SHBA ka luftuar për të mbajtur Shqipërinë sovrane demokratike dhe të sigurtë dhe në 25 vitet e shkuar ne kemi punuar së bashku për të arritur gjera të mëdha, fundin e komunizmit, fitoren e luftës në Kosovë dhe anëtarësimin në NATO. PD ka luajtur një rol vendimtar në historinë postkomuniste të Shqipërisë dhe presim që kjo traditë të vazhdojë” – u shpreh Donald Lu.

Po ngarkohet...
Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

Sali Berisha nuk ishte në mbledhjen e grupit parlamentar sot, kur ishte njoftuar vizita e ambasadorëve.

Shënim: Donald Lu thotë se SHBA ka punuar 100 vjet, që Shqipëria të jetë një shtet i pavarur. Ndihmuan edhe në pavarësinëe Kosovës këta. Por ne jo, ne pa e varë teneqen te turku, arabi e te islami, nuk mundemi! Sorry buddy! /AÇ


Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu