Marin Mema: SHKUPI, NJE HISTORI ILIRE

0
563

Shikoje: Shkupi një histori ilire – Dokumentar i gazetarit Marin Mema
By voal.ch | 17 prill 2016

Voal – Cila është historia e vërtetë e Shkupit? Si po manipulohet ajo dhe çfarë fshihet në kalanë e këtij qyteti? Të gjitha këto pyetje e shumë të tjera marrin një përgjigje në dokumentarin e ciklit “Gjurmë Shqiptare”, të gazetarit Marin Mema.

Le te kuptojne te gjithe historine e vertete te qytetit te Shkupit qe shqetesoi kaq shume autoritetet e vendit fqinj sa per te perdorur njesine speciale e per te ndaluar gazetarin Marin Mema dhe grupin e Top Channel.

shkupi_histori_ilire

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here