Kjo është Partia Demokratike, partia e turpit ndërkombëtar

1
2129
Po ngarkohet...

Gjin Musa, gazetar dhe analist i pamvarur.

Tashma publikisht partia demokratike eshte nji parti anti kombetare, nji parti e marrur penge nga nji kryekriminel qe quhet Sali Ram Berisha.

Shqipetaret sot nga mengjesi e deri tani kur po afron mesnata e dates 21 korrik, kane pare nji parti demokratike, nji parti te turpit kombetar dhe nderkombetar.
Kryekrimineli Sali Berisha, neperka Jozefina Topalli e ndonji hale tjeter ishin te zverdhur ne fetyrë, krimi nji dite te ndeshkon.

Po ngarkohet...
Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

Lulzim Basha njeriu mai pa vlere qe ka partia demokratike,nji kukulle Berishiane, nji hajdut me qizme, nji vrastar i pa shoq, nji ishe minister i Berishes qe kudo punoje pati vetem deshtime.

Sote bota demokratike eshte shokuar nga qendrimet e turpsheme te PD.
Ece e jake gjate gjithe dites, Sali Berisha ky kriminel Miloshevic po talle bythen me PD.
Malinda Bregu do mbahet mende per dekleraten e saj sot perpara gazetareve, nuk paska burraane kethyer si dikur kure grat etikoheshin si gra te keqija.

Lulzim Basha nuk ka moral, as politik dhe as njerzor, ai duhej te jepte sot dorheqie dhe te deklaronte se reformen ne drejtesi e mbane penge Sali Berisha.

Presidenti i rep.z. Bujar Nishani vetem heshte kjo neperk e Saliut,”burre shteti”ky i pa fetyre qe nuk merre situaten nene kontrolle, po eshte kapteri besnik i kriminelit Sali Berisha.

Mazhoranca duhet te kishte vendosur sot, t’u tregonte shqiptareve se vendi nuk ka opozit,nuk ka parti demokratike, duhej te miratonte me cdo çmime reformen.

Populli shqiptar duhet te ndergjegjesohet pa bindje politike, se ne shqiperi nuk ka forc politike me emerin Parti Demokratike, mjerisht kjo parti eshte ne duaret e sherbimeve sekrete te UDB Jugosllave dhe ma gjere.
Populli duhet te kuptoje se Lulzim Basha eshte nji kukulle e turpsheme, nji njeri i pa asnji vlere njerzore.

Shqiperia sote vendi i turpit perpara nderkombetareve, po ku di Edi Paloka dhe Ristani te bene negociata, i pari bixhozli, i dyti i droguar nga alkoli, mjerë ti Parti Demokratike sa poshte ke rene!as ai ma mjerani ne kete jete nuk ka ma besim tek kjo forc politike e inkriminuar, korruptive dhe vrastare.

Po ti o Bujar Nishani ne çfare planeti jeton?je presidenti i shqiptareve ne letra,po realisht je presidenti i turpit qe mbeshtet boten korruptive dhe ate kriminale, turpi te ka mbuluar, e felliqe presidencen e republikes o kelyshi i S.Berishes.
Tashma durimi ka marre funde, nderkombetaret po shofin nji film, qe nuk duan tu besojn syve dhe vesheve se ç’fare po bene “partia demokratike”.

Tani sallen e parlamentit dihet ta uzrupoje populli, deputet kane vdekur, shteti ka rene, drejtesia po punon pa pushim per shkaterrimin e shtetit ligjor dhe demokratik.

Politika lejoj drejtesin te korruptohet, sepse keshtu do pasuroheshin Shkelzeni e Fatmir Mediu me Gerdecin, po keshtu ministra dhe ambasadora do shqyenin secili per vete fondet e popullit.kjo eshte fetyra e Partis Demokratike, kjo eshte fetyra e Serbit Sali Berisha qe po kerkon me çdo çmim nji 97 te dyte.

Çoniu popull, mos flini gjume, neperka Serbe me emerin Sali Berisha po ju helmon gjakun, po ju mbyte te ardhmen rinisë shqiptare.

O SOT O KURRE LEVIZNI SHQIPTARE, KOKEN E GJARPERIT HELMUES TA PRESIM URGJENTISHT.


Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

1 KOMENT

  1. Shkrim i shkelqyer per banditet e SHQUP-it, qe vetem shqiptare s’mund t’i quash. Mjere ne si e duruam zgjedhen e ketyre felliqesirave te UDB-se. Por erdhi dita qe te jappin llogari per krimet dhe pislliqet e kryera. Kush e pelqen kete bande, le ti rroje dhe ti shohe hajrin, por vetem per shqiptare te mos na i shesin.

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu