Kënga ‘BonBon’ e Era Istrefit po pëlqehet në të gjithë botën.

0
542
Po ngarkohet...

Artistë dhe njerëz të ndryshëm nga e gjithë bota po bëjnë ‘cover’ këngën hit të Erës, por jo vetëm.

Valltarë nga e gjithë bota po bëjnë koreografi me këngën ‘BonBon’, e cila çdo ditë e më shumë po arrin majat e hiteve botërore, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet Era tashmë ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunuese me Ultra Music dhe pritet shpërthimi i saj në skenën botërore.

Po ngarkohet...
Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

Më poshtë keni disa koreografi nga e gjithë bota me këngën ‘BonBon’ të Era Istrefit. /Telegrafi/

Marrë nga Telegrafi.com


Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu