Akademi Përkujtimore në kujtim të Presidentit Rugova

0
575

Dega e LDK-së në Zvicër dhe Nëndega e LDK-së në Willisau

Organizojnë AKADEMI PËRKUJTIMORE

me rastin e 10 vjetorit të ndarjes nga jeta të Presidentit Historik të Republikës së Kosovës Dr. Ibrahim Rugova.

Po ngarkohet...
Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

Ftohen anëtarësia, veprimtarët e LDK-së dhe bashkatdhetarët që të marrin pjesë!

Akademia mbahet më 24 janar 2016,
duke filluar në ora 14:00.
Adresa:
Dägersteinstrasse 1,
6210 Sursee (LU)

Nikoqire: NËNDEGA E LDK-së NË WILLISAU


Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu