Rugova – Akademi përkujtimore

0
1889
Po ngarkohet...

Dega e LDK-së në Zvicër dhe Nëndega e LDK-së në Willisau

Organizojnë

AKADEMI PËRKUJTIMORE

Po ngarkohet...
Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!


me rastin e 10 vjetorit të ndarjes nga jeta të Presidentit Historik Dr. Ibrahim Rugova
Ftohen anëtarësia, veprimtarët e LDK-së dhe bashkatdhetarët që të marrin pjesë!

24 janar 2016, në ora 14:00.

Adresa:
Dägersteinstrasse 1,
6 2 1 0 S u r s e e


Nëse klikoni reklamën, këta paguajnë 0,000001 $ ... Bukur ë? :-) -- Thanks!

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu