Akademi Përkujtimore në kujtim të Presidentit Rugova

0
523

Dega e LDK-së në Zvicër dhe Nëndega e LDK-së në Willisau

Organizojnë AKADEMI PËRKUJTIMORE

me rastin e 10 vjetorit të ndarjes nga jeta të Presidentit Historik të Republikës së Kosovës Dr. Ibrahim Rugova.

Ftohen anëtarësia, veprimtarët e LDK-së dhe bashkatdhetarët që të marrin pjesë!

Akademia mbahet më 24 janar 2016,
duke filluar në ora 14:00.
Adresa:
Dägersteinstrasse 1,
6210 Sursee (LU)

Nikoqire: NËNDEGA E LDK-së NË WILLISAU

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here